B57234S221M
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
B57234S221M
Diameter : 15 mm
Product Category : Inrush Current Limiters
Resistance : 220 Ohms
Tolerance : 20 %
Current Rating : 2 A
Voltage : 110 VAC
Packaging : Bulk
Series : B57234S
Lead Diameter : 0.8 mm
Width : 7 mm
Lead Spacing : 7.5 mm